stoptka.czsitemap
stoptka.czsitemap

Šťopťka

…tak trochu jiný tábor

Tábor: 

Táborová Osada Miličín se nachází necelých 70 km od Prahy na rozhraní středních a jižních Čech. Tábor leží nedaleko hlavního tahu z Prahy do města Tábora.

Adresa tábora: Táborová Osada Miličín, Miličín 12, 257 86   Miličín

Umístění:

Tábor je umístěn na klidném místě, na louce, obklopen lesem, který zasahuje částečně do prostoru, kde jsou umístěny chaty a ostatní provozní budovy. Ubytování je v chatách pro 4 a ve stanech pro 2 osoby.K vybavení tábora patří soc.zařízení, ošetřovna, klubovna, jídelna atd. K dispozici jsou 2 hřiště na volejbal a travnaté hřiště na fotbal (softball). Rybník, který je součástí tábora, umožňuje koupání a další vodní hry(využití lodí), včetně prostoru pro malé děti (neplavce). Další možnost koupání je ve 2 dalších rybnících, které jsou nedaleko od tábora.

Program:

Máme pro Vaše děti připravený zajímavý program, ve kterém nechybí netradiční hry a soutěže, ani napětí a zábava. Akční večerní programy i noční pobyty v přírodě. Děti zjistí, jsou-li schopni překonat určité situace, případně i nástrahy, se kterými se můžou jednou v životě setkat. Naše hry v uplynulých letech vycházely i z knižních a filmových předloh, výjimkou nebyly ani počítačové hry převedené do reálného života.